QSFP+收发器

QSFP+ Optisk收发器,40G QSFP+收发器/liverageärenProfessiBOB娱乐手机APP下载onell tillverkareavhögkvalitativafibiberoptiska komponenter,转让的eChmudulerochmätutrustning。vårtuppdrag“ njut av ditt liv”ärtförain den optiska breda bandbredden imänniskorsliv。

QSFP+ären utveckling av qsfpförattstödjafyra 10 gbit/sek kanaler sombär10千兆以太网,10克FC Eller Qdr Infiniband。

QSFP+收发器

QSFP+ Optisk收发器,40G QSFP+收发器

QSFP+ären utveckling av qsfpförAttStödjaFyra10 gbit/sek kanaler sombär10千兆以太网,10GFC光纤通道Eller Qdr Infiniband。de 4 KanalernaKanOcksåkombineras直到Ena Enda 40千兆以太网。detärvanligtvisförTillämpningAV Datacenter,40G以太网,Infiniband Och Andra Kommunikations标准器。


VI KanTillhandahållaen serie QSFP+收发器。SOM Inkluderar 40 Gbps QSFP+ SR4收发器,40GBPS QSFP+ PSM4收发器,40GBPS QSFP+ CWDM4收发器,40GBPS QSFP+ PARALLELL单模式För10 km收发器OCH 40 GBPS QSFP QSFP+ ER4 FOR4 FOUR4 FOUR 40 km tressceiver。

40 Gbps QSFP+ SR4ärkapabel tillÖver100 mÖverföringPåOm3多模型纤维。40 Gbps QSFP+ PSM4 KAN GE MPO-PORTTäThet。40Gbps QSFP+ CWDM4KanSändaUpp直到2 kmpåsingelmodsfibersmf med fec。40 Gbps QSFP+ Parallell单模式KanNåUpp直到10 kmÖverföring。40 Gbps QSFP+ ER4KanNåUpp直到30 kmräckvidddförg.652 SMF Utan Fec Eller Upp直到40 kmräckviddförG.652 SMF Med Fec。

närdetgällerolika应用程序kan vitillhandahållaHögkvalitativQSFP+收发器。VårProduktärRedanGodkändav USA,Europa Och Japan ...等。

QSFP+收发器

  • 签证:
结果1-5 AV 5
40 Gbps QSFP+ SR4收发器-QSFP28ären parallell 40g四f liten formfaktor pluggbar optisk modul。
40 Gbps QSFP+ SR4收发器
F82BS17485

QSFP收发器模块ären parallell 40 Gbps Quad小因素可插入(QSFP)optisk ...

DITALJER
40 Gbps QSFP+ PSM4收发器-QSFP+ären parallell 40g四f liten formfaktor pluggbar optisk modul。
40 Gbps QSFP+ PSM4收发器

40 Gbps QSFP+PSM4ären parallell 40 Gbps Quad小因素可插入(QSFP+)optisk ...

DITALJER
40 Gbps QSFP+ CWDM4收发器-CWDM4 QSFP+转囊DESWINAD 2 km Fiberoptisk Kommunikation。
40 Gbps QSFP+ CWDM4收发器

CWDM4 QSFP+转移的DesignadFör2 km Fiberoptisk Kommunikation。收集到kompatibel ...

DITALJER
40 Gbps QSFP+ parallell单模式För10 km收发器-40 Gbps QSFP+ parallell单模式För10 km Optisk收发器
40 Gbps QSFP+ Parallell单模式För10 km收发器
F81BS17413

40 Gbps QSFP+lrären 40 Gbps centerceivermodul designadföroptiskakommunikationstillämpningar...

DITALJER
40 Gbps QSFP+ER4För40 km收发器-40 Gbps QSFP+ER4För40 km Optisk收发器
40 Gbps QSFP+ ER4För40 km收发器
F81BM17413

40 Gbps QSFP+ER4ären 40 Gbps centerceivermodul Designadföroptiskakommunikationstillämpningar...

DITALJER
结果1-5 AV 5

QSFP+收发器|SFP |Tillverkare av optiskasändtagare -lBOB娱乐手机APP下载iverage

BOB娱乐手机APP下载BOB体育官方网址Liverage Technology Inc.,Sedan 2003,ären QSFP+收发器|Tillverkare AV Fiberoptiska Komponenter,台湾的收集ochmätutrustningbaserad i。

Utvecklade CWDM Metro-Access Fiber bobsports武汉Optical Network, Passive Optical Networks (PON) och Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikationer, dubbelriktade och triplexa transceivermoduler för FTTX inom radiokommunikationsutrustning och reservdelsindustrin.

BOB娱乐手机APP下载Liveragehar Erbjudit KunderHögkvalitativaSFP,Optiska Experceivrar Sedan 2003,BådeMedMed Avancerad teknologi och30Årserfarenhet,liveragesäkerstäkerstäkerstäkerställerat varje at varje varje krav krav krav krav krav uppffylls。

Baidu